Ubytování

Kvalitně vybavená novostavba domu v pasivním standardu s rekuperací (celoročně provozována s nadstavbovou ultrafiltrací vzduchu - vhodné pro alergiky) a krbem v atraktivní části NP Šumava, s velkou zahradou a absolutním soukromím (polosamota, vzdálenost do centra Srní 5 min. pěšky), v blízkosti Vchynickotetovského kanálu. Ideální na dovolenou, rekreaci, odpočinek, rodinné a přátelské oslavy, pobyty s dětmi. V bezprostředním okolí chalupy je síť cyklostezek, stezek pro pěší, možnost jízdy na inline bruslích, wi - fi internet, v zimě ideální pro běžkaře - výborně udržované stopy. Zahradní ohniště s grilem,  příjemné posezení na prostorné terase s impozantním výhledem na protilehlé kopce a údolí řeky Vydry. Les v okolí - houbaření. Max počet osob v chalupě je 12 osob, včetně dětí.


Sociální zařízení: 3x WC, 1 v 1.NP, 2 v 2. NP, 2x koupelna - sprchový kout.

Vytápění: Pasivní novostavba RD - ekologicky šetrný dům k životnímu prostředí. Teplovodním krbem s radiátory a podlahovým vytápěním, alternativně elektrokotel, rekuperace tepla a vzduchu.

Doprava: Dostupnost autem po asfaltové cestě přímo k domu, parkování zdarma na vlastním oploceném pozemku (hlídán EZS a kamerovým systémem) u objektu. Autobus cca 500 m. Zelené autobusy s přepravou kol v sezóně.

Gastronomie:   V okolí více restaurací od jídelny po hotel. V domě je plně vybavená kuchyň, vlastní vaření.

Sociální zařízení: 3x WC, z toho 1 x  v přízemí a 2x v patře. 2 koupelny - sprchový kout.


Vybavení domu:

Kompletně vybavená kuchyň - sady nádobí, příbory, talíře.... , pračka, sklokeramická varná deska a trouba, mikrovlná trouba, varná konvice, myčka, velká lednice + mrazák. Dětská jidelní židle a postýlka. Dětský koutek. LCD HD TV 55", satelit, vnitřní krb, gril + ohniště, posezení na velké terase s výhledem, velká zahrada, internet - wi - fi připojení, poloprofesionální automatický kávovar espresso / laté etc.  Přístřešek pro kola a lyže.


 


V 2. NP se nacházejí 4 pokoje / ložnice:


Pokoj 1:  1 x dvojlůžko 180*210 cm, 1x dětská postýlka, 1 x postel

Pokoj 2: 2 x samostatná postel

Pokoj 3: 1 x dvojlůžko

180*210 cm, 1x samostatná postel

Pokoj 4: 1x dvojlůžko 160*200 cm, 1 palanda s 2 lůžky 2 x 90*210 cm a samostatnou koupelnou s WC


Na patře se nachází další koupelna s WC a pračkou společná pro pokoje 1-3, dále plně vybavená kuchyně - trouba, sklokeramická varná deska, myčka, automat. kávovar, velká lednice s mrazničkou,  rychlovarná konvice, mikrovlnka, sady nádobí a kuchyňského náčiní....


V 1. NP se nachází velká společenská místnost s jídelnou a dětským koutkem,  55" LCD HD televize (TV, SAT), průchod na velkou terasu. K dispozici je také další WC.